Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngacmoi sekualisht 15-vjeçaren, arrestohet 37-vjeçari, ishte i dashuri i nënës së vajzës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një vajzë 15 vjeçare është ngacmuar seksualisht nga i dashuri i nënës së saj.

Bëhet me dije se një 15 vjeçare është ngacmuar seksualisht nga një 37-vjeçar.

Mediat kosovare bëjnë me dije se i dyshuari hstë në një lidhje dashurie me nënën e vajzës së mitur.

Rastin në polici e ka lajmëruar vetë 15-vjeçarja.

Pas denoncimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe ndodhet në paraburgim me akuzën “ngacmim seksual”.

“Rr. Nëna Terezë, Fushë Kosovë NN-NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar i cili dyshohet se disa herë e kishte ngacmuar seksualisht viktimën e mitur femër kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img