Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Ngacmoi seksualisht vajzën në urban, pasagjerët e nxjerrin jashtë me grushta dhe shkelma

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri ka ngacmuar seksualisht një vajzë në urban, por vajza ka reaguar duke e goditur dhe gjesti i saj është vënë re edhe nga pasagjerët të cilët e kanë poshtëruar djalin.

Ata kanë filluar ta godasim me shkelma dhe grusha derisa e ka nxjerrë nga urbani. Ngjarja ka ndodhur në Turqi në provincën Kocaeli.

Pasagjerët gjithashtu kanë njoftuar policinë në lidhje me ngjarjen dhe djali është arrestuar dhe akuzohet për ‘ ngacmim seksual’.

[iframe width=”560″ height=”380″ src=”https://www.youtube.com/embed/kr9hn0Yjb5g” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë
spot_img
spot_img