Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ngacmoi seksualisht vajzën e tij, flet 61-vjeçari në Gjykatë: S’e bëra unë, por pronari i një lokali…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jani Kallajxhi që akuzohet për ngacmim seksual ndaj të bijës para togave të zeza ka thënë se nuk e ka bërë ai, por pronari i një lokali.

Ai ka thënë se vajza me nënën i kanë marrë para pronarit të lokalit se donin t’i bënin një surprizë dhe se më pas e kanë ngacmuar vajzën e mitur.

“Kam dyshime që ata mund ta kenë ngacmuar vajzën,” është shprehur ai para gjykatës.

Edhe pse ai ka dashur me përdorur një tjetër version, dëshmitë dhe provat tregojnë se ka qenë vetë babai që ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij.

Gjykata ka vendosur që 61-vjeçari të qëndrojë në masë sigurie “arrest në burg” pa afat deri në përfundim tê hetimeve.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img