Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, arrestohet 58-vjeçari në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 58-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akzuhet për ngacmim seksual ndaj një vajze të mitur.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi R. A., 58 vjeç, banues në Durrës, për veprat  penale “Ngacmim seksual” dhe “Përndjekja”. Pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka ngacmuar seksualisht një të  mitur 13 vjeçare.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:  

Vihen në prangat e Policisë 2 shtetas, ku 1 prej tyre i shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës, ndaluan 1 shtetas në kërkim dhe arrestuan 1 tjetër.

P. Sh., 42 vjeç, banues në Shetaj, Durrës, pasi me datë 14.06.2021, Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, e ka dënuar me 3 muaj burg, për veprën penale “Drejtimi automjeteve në mënyrë të parregullt”.

U arrestua shtetasi R. A., 58 vjeç, banues në Durrës, për veprat  penale “Ngacmim seksual” dhe “Përndjekja”. Pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka ngacmuar seksualisht një të  mitur 13 vjeçare.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img