Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ngacmoi seksualisht tre vajza të mitura, detaje të reja nga ngjarja në Gjirokastër: Kishte 5 vite që ishte kthyer, fëmijët shkonin në shtëpinë e tij për…

Shkruar nga Newsbomb
Ngacmoi seksualisht tre vajza të mitura, detaje të reja nga ngjarja

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u raportua ditën e sotma nga Gjirokastra, ku një 61-vjeçar akuzohet se ngacmonte seksualisht 3 vajza të mitura.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Erindi. Përkatësisht 61-vjeçari akuzohet se ka ngacmuar një  7, 8 dhe 14 vjeçare.

Nga sa është mësuar nga nëna e 2 prej vajzave besohet se ato janë ngacmuar në shtëpinë e autorit që e vizitonin shpesh për shkak të lidhjeve mes familjeve, raporton TCH.

E para që ka treguar ngjarjen te familja ka qenë 7-vjeçarja dhe më pas janë inkurajuar edhe fëmijët e tjerë.

Vajza 14 vjecare para uniformave blu me parninë e psikologes ka thënë se 61-vjeçari e ka ngacmuar prej 5 vitesh. I moshuari e kishte shtëpinë 10 m nga shtëpia e vajzave.

Ai është baba ii tre fëmijëve, prej vitesh ka jetuar në Greqi ndërsa së fundmi ishte thyer në Shqipëri, ku kishte nisur edhe punën si taksist.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese