Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ngacmoi seksualisht nxënësen, mësuesi telefonon babain e shoqes së 11-vjeçares: Thuaji vajzës të mos tregojë

Shkruar nga Newsbomb

Pas denoncimit që bënë famijarët e 11-vjeçares, ndaj ish-mësuesit të shkollës 9-vjeçare, Neshat Tepelena, për ngacmim seksual, shtohen zërat kundër tij.

Babai i shoqes së klasës së të miturës që ra pre e ngacmimit, ka folur për ora neës shprehet se mësuesi Tepelena e ka telefonuar dhe i ka kërkuar që vajza e tij të mos flasë rreth asaj që ka parë në shkollë. 

"Disa ditë pas publikimit të ngjarjes, mësuesi Neshat Tepelena më ka telefonuar mbi 10 herë dhe më ka tha: Thuaj vajzës të thotë që nuk ka parë gjë", ka thënë Viktor Ajdini.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese