Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngacmoi seksualisht një 5-vjeçare, gjykata jep vendimin për 48-vjeçarin Sokol Kapinova

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db9193ba17f751809dfae4037fed2a1d

Gjykata ka dënuar me 6. 8 vite burg për 48-vjeçarin Sokol Kapinova, i cili ngacmoi seksualisht një 5-vjeçare.

Sipas informacioneve, 48-vjeçari Sokol Kapinova, gënjeu 5-vjeçaren me ëmbëlsira dhe e mori në banesë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në 18 Qershor 2020 në lagjen “Barrikadë” të qytetit të Beratit. E mitura 5-vjeçe u ngacmua seksualisht nga komshiu i saj, 48-vjeçari Sokol Kapinova. Ai ishte i njohur nga banorët e lagjes si përdorues i rregullt i alkoolit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img