Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngacmoi seksualisht mbesën e tij 13-vjeçare, gjykata jep vendimin për 43-vjeçarin nga Fieri (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

341db68fd33685fbcd8d375afa7dae23

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 43-vjeçarin Arsen Selimi, nga Fieri i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht mbesën e tij 13-vjeçare.

Sipas informacioneve për mediat, Selimi nuk i ka pranuar akuzat madje ka thënë “e kam mbesë dhe e respektoj si vajzën time”.

Avokati i tij kërkoi lirimin nga burgu, ndërsa gjyqtarja Erlanda Agaj i dha masën “arrest me burg”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img