Ngacmoi seksualisht dy nxënëse, arrestohet drejtori i shkollës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:49 24-05-2017 Ngacmoi seksualisht dy nxënëse, arrestohet drejtori i shkollës

Drejtori i shkollës së mesme “Bab Dud Karbunara” në Berat, Yzedi Hajdaraj, 59-vjeç është arrestuar pasi ka ngacmuar seksualisht dy nxënëse.

Burime nga Policia bëjnë me dije se drejtori i shkollës ka ngacmuar seksualisht nxënëset e vitit të dytë në E.V dhe L.F. Mbi të rëndojnë akuzat e ngacmimit seksual të të miturve dhe shpërdorim detytre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhuna në familje, rritet frikshëm trajtimi i çështjeve në gjykatë (shifra në brendësi)
Detajet nga atentati i Vlorës, si shpëtoi për mrekulli vajza e biznesmenit, ishte aty pak minuta më herët »
Article Logic
Execution time: 0.012267112731934
array(1) { ["section"]=> string(67) "ngacmoi-seksualisht-dy-nxenese-arrestohet-drejtori-i-shkolles-79858" }