Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngacmoi seksualisht 13-vjeçarin në mes të lokalit në Kuçovë, si u njoh 31-vjeçari me të miturin përmes lojës “Free Fire” (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b348d7703c967c65abb0c0d377edbe8e

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e 31-vjeçarit që ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Bëhet me dije se i arrestuari është Petrit Pire 31-vjeç, i cili ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçar. Mësohet se 31-vjeçari dhe i mituri ishin njohur në rrjetet sociale në lojën “free fire”.

Ka qenë pikërisht 31-vjeçari që ka ftuar 13-vjeçarin që të pinin një kafe në Kuçovë. Kur janë ulur në kafe Pire e ka prekur të miturin në organet gjenitale. I mituri është larguar i tmerrur për në banesë.

Fillimisht i mituri ka hezituar t’i tregojë familjes ngjarjes, por më pas ka rrëfyer gjithçka dhe kanë bërë dhe denoncimin në polici.

Policia e Beratit ka arrestuar në banesën e tij në fshatin Tapi 31-vjeçarin Petrit Pire, i cili akuzohet për “ngacmim seksual” me të mitur.

Materialet në ngarkim të këtij shtetasi i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, ku edhe do kryhen tashmë hetimet në lidhje me ngjarjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img