Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Ngacmoi seksualisht 13 vajza, shpallet fajtor mësuesi pedofil

Lajme të ngjashëm

Jonathan Clayton, 27 vjeç, mësues i shkollës fillore është dënuar për ngacmim seksual ndaj nxënësve në shkollë, në North Yorkshire, Angli.

 

Ndaj tij ishin ngritur 13 akuza për ngacmim seksualen ndaj vajzave të mitura rreth 7 deri në 11 vjeç.

Autori nuk ka pranuar për asnjë moment akuzat. Ai ka thënë se nuk kishte asnjë ngacmim seksual por thjesht i përqafonte fëmijët, i ndihmonte të visheshin dhe i ulte në prehër.

85001157_2541609226160869_5645078926783938560_n.png

Më shumë