Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ngacmimi seksual në Berat, flet 16 vjeçari: Për muaj me radhë komshiu më prekte në zonat intime. Kisha frikë të denoncoja, mora një gur e qëllova dhe… (Dëshmia e 66 vjeçarit)

spot_img

Lajme të ngjashëm

71ff59eb654d843771c6aba8fcd528ef

Zbardhet dëshmia e 16 vjeçarit në Berat, të ngacmuar seksualisht nga komshiu i tij 66-vjeçari Romeo Oço, i cili është arrestuar.

I mituri ka thënë se komshiu e prekte në pjesë intime, ndërsa ka shtuar se kjo histori ka vazhduar prej muajsh pasi ai ka pasur frikë që ta denoncojë.

“Për muaj me radhë komshiu im Romeo më prekte me duar në zonat intime dhe më detyronte me forcë që dhe unë ta prekja. Kjo histori vazhdon prej muajsh por unë kam pasur frikë prej tij dhe nuk i kam treguar askujt. Sot kur më mori duke më kërcënuar pas banesës së tij ai tentoi më shumë dhe unë nga frika dhe për të shpëtuar prej tij mora një gur,i qëllova në shpatull dhe u largova me vrap”.

Kurse 66-vjeçari ka deklaruar se, mes tij dhe 16-vjeçarit kishte një lidhje intime që vazhdonte prej muajsh, me pëlqimin e të dyve.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img