Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Nga yll i pasareleve në endacake në rrugë, ndryshimi 360 gradë i jetës së models: Kam një vit që nuk kam bërë dush nga frika se mos më përdhunojnë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga një yll i pasarelave në endacake në rrugë. Kjo është jeta e modeles së njohur, Loni Willson e cila në vitin 2016 u zhduk nga jeta publike dhe së fundmi është parë rrugëve të Nevecie Beach në Los Angelos si një e pastrehë duke kontrolluar në koshat e mbeturinave.

Ajo ka mbetur e pastrehë që nga viti 2016-të dhe vazhdon të ketë disa probleme të shëndetit mendor.

Së fundmi Willson është kthyer përsëri në vëmendje të mediave, të cilët kanë ndarë imazhe nga jetesa e saj në rrugë, ku duket sesi është transformuar.

Ajo ka treguar se nuk ka bërë dush për një vit, pasi ka frikë se mos e përdhunojë në rrugë.

Çdo ditë ajo lufton për të siguruar ushqim për tu ushqyer, gjithashtu ka treguar se shumë njerëz e ndihmojnë atë duke I dhënë ndonjë shumë monetare për të marrë ushqime.

177227636 303388681226733 3837346444770283557 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img