Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Nga trampolino me kokë në det, plagoset 28-vjeçari në Sarandë, niset me helikopter drejt Traumës (Emri)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pushues në Sarandë është plagosur ditën e sotme dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Bëhet me dije se pushuesi ka qenë duke u argëtuar kur ka rënë nga trampolino ku ishte duke e hedhur me kokë në det

Pushuesi Endri Mera 28-vjeç nga Tepelena ka marrë plagë të rënda pasi është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë. I riu është paraqitur me frakturë të rruazave të qafës.

Grupi Hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij incidenti.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img