Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Nga Spiropali te Erion Veliaj, kush ishin figurat e politikës që morën pjesë në festën e lamtumirës së diplomates amerikane

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot është organizuar festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, znj.Leyla Moses-Ones.

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar fotot nga ceremonia e lamtumirës, teksa shkruan: Festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, Znj. Leyla Moses-Ones. We ëill miss you 

Siç shihet edhe nga fotot, në ceremoni ka qenë e ftuar ambasadorja Yuri Kim, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, ambasadori i BE Luigi Soreca, ai i Britanisë Duncan Norman dhe ambasadori i Gjermanisë, Petër Zingraf.

Më shumë


spot_img

spot_img