Nga Spanja drejt Greqisë, Rita Ora provokon fansat me foton e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:54 15-08-2020 Nga Spanja drejt Greqisë, Rita Ora provokon fansat me foton e fundit Rita Ora

Rita Ora po i shijon pushimet edhe pse në kohë pandemie, pasi pas qëndrimit disa ditor në Spanjë, ka zgjedhur të udhëtojë për në Greqi.

Gjatë pushimeve ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka postuar vazhdimisht foto nga shtëpia e saj apo vendet ku ndodhej.

Së fundi, këngëtarja arriti të kthejë vëmendjen përsëri nga ajo, duke pozuar me një palë bikini blu dhe provokoi me gjoksin.

“Jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse që jam në gjendje të shpenzojë më shumë kohë me miqtë dhe familjen gjatë këtyre ditëve”, ka shkruar ajo

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011144161224365
array(1) { ["section"]=> string(74) "nga-spanja-drejt-greqise-rita-ora-provokon-fansat-me-foton-e-fundit-217240" }