Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka na rrëfen gjithçka

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1a2cdf10d17a5db6e1e0280e013f5ef7

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga jeta e saj e përditshme.  Pak kohë më parë Eliona na ka treguar se është shtatzënë dhe se është në pritje të një vajze.

Së fundmi aktorja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, ku treguar gjithçka për shtatzëninë, martesën dhe partnerin misterioz.

Eliona ka rrëfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin. Të dy e kanë pritur me lumturi shtatzëninë.

eliona-pitarka9.jpgeliona-pitarka7.jpgeliona-pitarka1.jpgeliona-pitarka5.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img