Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Nga Shkodra në Sarandë, Kamëz, Fier, Berat… Kadastra thirrje qytetarëve: Paguani faturën për legalizim (LISTA ME EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

837bcdfff9628c5a6b37723bacc4bd4e

Kadastra Shqiptare i bën thirrje qytetarëve të cilëve u ka dalë emri në listat me mëposhtme të paraqiten për të kryer pagesën e taksës të ndikimit në infrastukturë.

Kjo pagesë duhet të kryhet pasi pa faturën përkatëse Kadastra nuk emeton dot lejen e legalizimit dhe më pas certifikatën e pronësisë.

Qytetet janë: Devoll, Kavajë, Sarandë,Delvinë, Divjakë, Tirana Veri, Tirana Rurale2, Zona të Stimuluara.

Më poshtë linku me listat me emra për qytetet e mësipërme:

BERAT

http://www.ashk.gov.al/wp-content/uploads/…/11/TNI-Berat.pdf

ELBASAN

http://www.ashk.gov.al/wp-cont…/uploads/…/11/TNI-Elbasan.pdf

FIER

http://www.ashk.gov.al/wp-conte…/uploads/2019/…/TNI-Fier.pdf

GJIROKASTER

http://www.ashk.gov.al/…/uploads/2019/11/TNI-Gjirokaster.pdf

KAMEZ – VORE

http://www.ashk.gov.al/wp-cont…/…/2019/11/TNI-Kamez-Vore.pdf

KAVAJE

http://www.ashk.gov.al/wp-conte…/uploads/…/11/TNI-Kavaje.pdf

LEZHE

http://www.ashk.gov.al/wp-content/uploads/…/11/TNI-Lezhe.pdf

LUSHNJE

http://www.ashk.gov.al/wp-cont…/uploads/…/11/TNI-Lushnje.pdf

POGRADEC

http://www.ashk.gov.al/wp-content/…/2019/11/TNI-Pogradec.pdf

SARANDE

http://www.ashk.gov.al/wp-cont…/uploads/…/11/TNI-Sarande.pdf

SHKODER

http://www.ashk.gov.al/wp-cont…/uploads/…/11/TNI-Shkoder.pdf

ZONAT E STIMULUARA

http://www.ashk.gov.al/wp-content/uploads/2019/11/TNI-Zonat-e-Stimuluara.pdf

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img