Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Nga Roma, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti festojnë përvjetorin e martesës: Vitet bashkë vlejnë po njësoj sa fortësia aq edhe qëllimi për të krijuar një familje!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti i saj, Bledar Valikaj sot festojnë përvjetorin e tyre të martesës.

Ka qenë depuetetja e cila përmes disa fotove mjaft të bukura  të shkrepura në Romë ka treguar se pavarësisht viteve që kanë kaluar ata gëzojnë të njëjtin respekt dhe dashuri si ditën e parë.

Së bashku me ta,  në këtë udhëtim nuk kishte si të mungonte as vajza e tyre e cila është dëshmitarja kryesore e dashurisë së prindërve të saj.

“Më shumë se vitet bashkë, vlejnë po njësoj , sa bukuria, sa fortësia aq edhe qëllimet e të krijuarit të një familje.

Gëzuar përvjetorin e martesës për ne”, shkruan Felaj krah fotove.

228221590 1623718931171858 2121590248818831609 n
228101847 1623718924505192 9096382102395501131 n

226098592 1623718927838525 1903426472561692573 n
226318800 1623718921171859 5383673438384906776 n
226683458 1623718917838526 4408949803757866801 n

Më shumë

spot_img