Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nga raporti me Sali Berishën deri te marrëdhënia me fëmijët e Shkëlzenit, Armina Mevlani i tregon të gjitha: Në jetë asgjë nuk është si në përralla

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, përveçse është një blogere mjaft e përfolur ajo është dhe e fejuara e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Herë pas here Armina në Instagram hap ruprikën “Pyetje dhe Përgjigje” dhe kësaj here ndjekësit e saj nuk kanë harruar ta pyesin për raportin që ajo ka me ish-kryeministrin, Sali Berisha.

Blogerja ka treguar se ata takohen shpesh dhe gjëra që ajo vlerëson më së shumti te ai është kultura dhe dija.

Gjithashtu në llogarinë e saj nuk kanë munguar as pyetjet të tipit: A është e vështirë marrëdhënia me një partner i cili ka patur një martesë dhe fëmijë më parë?

Armina përmes përgjigjes së saj nuk ka nguruar të tregojë edhe njëherë sa shumë i do fëmijët e Shkëlzenit.

“Në jetë asgjë nuk është si një përralla, rëndësi ka që dashuria të jetë e fortë. Përsa kohë është ashtu këto nuk quhen më probleme, përkundrazi unë fëmijët e partnerit i dua shumë”, thotë Armina.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img