Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Nga Noka te Nishani, ja kush e shoqëron ish-kryeministrin Berisha në foltoren e Gjirokastrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur foltoren këtë të mërkurë në qytetin e Gjirokastrës. Ai është shoqëruar nga deputeti Tritan Shehu, Klevis Balliu dhe Flamur Noka, ish presidenti Bujar Nishani, ish-kryetari i Komunës së Lazaratit Dashamir Aliko, Spiro Ksera dhe Koço Bardha.

Ish-lideri i Partisë Demokratike është pritur me entuziazëm nga demokratët me thirrjet “O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do”.

Më herët gjatë ditës së sotme ai ka zhvilluar takime edhe me drejtuesit e Partisë Demokratike në këtë qark.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img