Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nga Milano në Stamboll, ‘Nënë Tereza’ konfirmon 11 fluturimet për ditën e nesërme, çfarë duhet të kenë parasysh udhëtarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c8b148aa34b7dfe5d8efae47d09b241f

Aeroporti ‘Nënë Tereza’ ka bërë publike sot të gjitha fluturimet që do të kryhen ditën e nesërme. Për të shtunën 15 janar 2021 fluturimet janë më së shumti drejt shtetit Italian.

TIA bën apel që pasagjerët të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.

Screenshot_14.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img