Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Nga Majko dhe Bushati, te Kodheli e Balluku, ja kush janë kandidatët për anëtarë të Kryesisë së PS (LISTAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije emrat e kandidatëve për anëtarët e Kryesisë së Partisë Socialiste.

Në listë janë 10 emra burrash, ku ajo që bie në sy është që rikthehet emri i Ditmir Bushatit.

Në listën e burrave 10 kandidatura, për 6 vende janë:

Pandeli Majko

Erjon Braçe

Ditmir Bushati

Ilir Beqaj, Arben Pëllumbi,

Eduard Shalsi

Armando Subashi,

Fatmir Xhafaj,

Pjerin Ndreu

Ervin Demo

Ndërsa në listën e grave janë:

Ogerta Manastirliu

Belinda Balluku

Olta Xhacka

Ermonela Felaj

Ervis Kushi

Milva Ikonomi

Mimi Kodheli

Klotilda Ferhati

Blerina Gjylameti,

Almira Gjembulla

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img