Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

‘Nga LSI ikën vetëm llumi’, Nasip Naço i përgjigjet Metës: Nuk pres asgjë nga ajka e kombit…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3c475897b55fe96fd05182543d46f3c8

Ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka reaguar për herë të parë, pas deklaratës së presidentit Ilir Meta, i cili tha se nga LSI ikën vetëm llumi.

Naçu u shpreh nga Berati me nota ironie se nuk pret asgjë nga ajka e kombit.

Ai tha se nuk do të merret me komentimin e të shkuarës por me të ardhmen dhe të tashmen e Shqipërisë.

“Nuk kam asnjë koment më shumë, se të them nuk pres asgjë nga ajka e kombit në këtë drejtim, nuk dua të merrem me të kaluarën, por me të tashmen dhe të ardhmen e Shqipërisë.

Ju keni qenë i pranishëm me takimet që kemi bërë, sot duke respektuar rregullat anti-COVID. Në mënyrë vullnetare 120 gra, të pastra, dhe jo llumi, mbështetën PS-në”,- tha Naço.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img