Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Nga Lindita Nikolla te Mimi Kodheli, PS cakton delegatët në qarkun e Tiranës, djali i Aqif Rakipit delegohet në Vorë (EMRAT)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë mbledhjes së Kryesisë së Partisë Socialiste ditën e sotme janë caktuar edhe delegatët në qarkun e Tiranës.

Bëhet me dije se Lindita Nikolla është caktuar e deleguar në zonën e Kamzës dhe Pakuqanit, ku do të zvëndësojë Elisa Spiropalin.

Mimi Kodheli është deleguar në Njësinë Nr.8 në Tiranë ku ka zvëndësuar Ervin Bushatin dhe Delina Ibrahimi do të jetë e deleguara e PS në Njësinë Nr.5 në kryqytet.

Paulin Stërkaj, në Njësinë Nr. 11, ndërkohë që sërish është rikthyer në Tiranë Blerina Gjylameti, e cila në zgjedhjet e 25 prillit u delegua në Pogradec.

Frida Krifca është e deleguar në zonën e Farkës, Baldushkë, Petrelë ku ka zvëndësuar deputetin Xhemal Qefalia dhe në bashkinë e Vorës është deleguar një nga deputetët më të rinj të zgjedhur nga Partia Socialiste, Orlando Rakipi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img