Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Nga kokëkuqe në çokollatë, i mahniti të gjithë me ndryshimin e pamjes, mjeku zbulon ndërhyrjen që ka bërë Najada Çomo

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndryshimi drastik në pamjen shefes së spitalit Infektiv, Najada Çomo shkaktoi jo pak diskutim në media dhe portale.

Nga flokët e kuqe të cilat ishin tipari dallues i saj mjekes papritur u shfaq me flokët çokollatë dhe përveç ngjyrës së flokëve të saj ndjekësit filluan të aludonin se në fytyrën e mjekes mund të ketë patur ndonjë ndërhyrje të vogël.

Kirurgu estetik Panajot Papa  tha se nuk përjashtohet mundsia që Çomo të ketë bërë botox në pjesën e ballit , por mund të ekzistojnë dhe filtra në aplikacione të ndryshme të cilët ndihmojnë njeriun që pamja e tij të jetë më e re.

 “Në këtë lloj rasti, fotografia e dytë ka më shumë ndriçim. Fotografia në këtë lloj rasti duket sikur ka bërë një trajtim, por duhet parë pacienti. Ekzistojnë disa filtra në Instagram që mund të arrihet një foto e tillë. Mund të ketë bërë botoks tek balli”- tha doktori në “zonë e lirë”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img