Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Nga jugu në veri, zjarret pushtojnë vendin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat ushtarake, zjarrfikëset, forcat e policisë dhe banorë luftojnë me flakët me mjete rrethanore. Në Gjirokastër, situata kritike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img