Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Nga Ilir Meta te Elisa Spiropali, Berisha u vendos epitete politikanëve të djathtë dhe majtë  

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD Sali Berisha i ka përkufizuar politikanët me disa epitete politikanët që janë pjesë e PD apo edhe kundërshtarët.

Ai në “Ëhy not” e ka quajtur Lulzim Bashën, Aksident, Ilir Metën trim dhe Elia Spiropalin vetësakrificë.

Lulzim Basha

Aksident e thashë.

Grida Duma

Po të kishte një emër të dytë do të quhej Nora e Kelmendit.Me përgjigjen epike dhe jashtëzakonisht të merituar që i dha Edi Ramës në parlament pasi ai përdori një gjuhë që kurrë nuk mund ta përdorte. Grida i dha përgjigjen më të merituar atij. Pavarësisht se të kërkosh burrëri te ai që nuk e ka se ai që flet në atë mënyrë nuk ka asgjë në kuptimin e integritetit dhe virtyteve. Por i dha përgjigjen e merituar. Grida i tha se aparatin tretës e ke në tru. Sa herë del atje të gjithë shqiptarët e shohin me këtë anomali.

Ilir Meta

Trim.

Elisa Spiropali

Elisa vetësakrifica, sakrifikon veten për hiçin.

Taulant Balla

I ka mbiemrat e vetë ai, nuk ka nevojë. Bego, Sharra.

Belinda Balluku

Miss hedonizmi për të mos i thënë Miss bifteku.

Më shumë