Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Nga Elvin Lako te Ilir Rusmali, KAS hedh shortin për relatorët e animimeve në KQZ, kush janë 5 të parët që “kanë në dorë” fatin e zgjedhjeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot, Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve hodhi shortin për caktimin e relatorëve të kërkesave ankimore të depozituara në KQZ. Rezultatet e shortit përcaktuan:

–          Relator i kërkesave nr. 40, nr. 36 dhe nr. 38 është z. Elvin Lako.

–          Relator i kërkesave nr. 43, nr. 46 dhe nr. 34 është z. Elvis Cefa.

–          Relator i kërkesave nr. 42, nr. 45 dhe nr. 44 është z. Ilirjan Rusmali.

–          Relator i kërkesave nr. 37, nr. 41 dhe nr. 35 është z. Koli Bele.

–          Relator i kërkesave nr. 32, nr. 33 dhe nr. 39 është z. Ledio Braho.

Ditën e Martë, dt. 11.05.2021 në orën 09:00 do të hidhet shorti për caktimin e relatorëve për kërkesat ankimore të depozituara sot në KQZ, KA nr. 47, nr. 48, nr. 49 dhe nr. 50.

Kujtojmë që anikimim në KQZ për rezultatin e zgjedhjeve ka çuar PD, LSI, koalicioni ABEOK, Bojken Abazi.

Më shumë

spot_img
spot_img