Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nga dëshira për dasmë deri tek fëmija i dytë, Rudina Dembacaj rrëfehet për planet e së ardhmes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

75863dcabd5e4ed9697515a94e4d3c97

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, por dhe shumë e përfolur për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Së fundmi Rudina ka zhvulluar një bashkëbisedim me njëkësit, ku nuk kanë munguar dhe pyetjet e shumta.

Ajo ka folur për planet e dasmes dhe për një fëmijë të dytë.

E pyetur se kur do ta bënte dasmën, ajo është shprehur se pas betimit në kishë, nuk ka rëndësi vendi që do të zgjedhin për të festuar.

“S’ka rëndësi vendi! Pasi të shkojmë në kishë mund të mblidhemi në një fushë çfarëdo”, ka shkruar Rudina.

Përsa i përket zgjerimit të familjes, ajo është shprehur se është ende herët për një tjetër fëmijë.

Kujtojmë që Rudina Dembacaj dhe partneri i saj, ish-deputeti Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në ditëne  parë të vitit 2021.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img