Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nga burgu në spital se ishte sëmurë, biznesmenit sarandjot i ndryshojnë masën e sigurisë, e çojnë ‘në shtëpi’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a5090a300d9c383a85096d803e7d9253

Biznesmeni nga Vlora, Mihal Kote u arrestua nga policia pasi falsifikonte datën e skadencës së produkteve ushqimore.

Ditën e sotme është mbajtur edhe seanca gjyqësore për 62-vjeçarin, i cili është liruar nga qelia, pasi i është caktuar masa e sigurisë “arrest shtëpie”.

Ai u ndryshonte datën e skadencës së produkteve ushqimore si vaj ulliri dhe djathë kaçkavall dhe më pas i nxirrte në treg për t’i shitur.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img