Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

‘Nga bora në det’, Luana nis pushimet përrallore në vendin ekzotik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0216735e147cde17d11fa25be851b766

Motrat Vjollca kanë nisur zyrtarisht pushimet disa ditë më parë.

Luana, Marina dhe motra e tyre më e madhe Lira udhëtuan drejt Zvicrës, për të kaluar disa pushime padyshim të paharrueshme për ta në borë.

Mirëpo Luana ka zbuluar se tashmë ka ndërruar destinacion, pasi ka udhëtuar drejt Stambollit për të plotësuar pushimet.

‘Nga bora në det’, shkruan Luana krahas fotos së publikuar në Instastory, ku shihet në një vend ekzotik.

fgmh.png

ghk.png

hgjkl.png

fghhjk.png

dffshdfh.png

 

 

hydfgjgk.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img