Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
51 %
1.5kmh
75 %
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Nga arratia rrëmbyesi i Kozakut bën deklaratën e fortë: Qenke i pabesë! S’kemi qenë 20 veta…(Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Daniel Dushku, vëllai i Fabio Dushkut, së fundmi përmes një video në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me deklaratat e Kozak ku pretendon se u rrëmbye nga 20 persona.

Dushku ka pohuar dhe njëherë atë që të gjithë kemi parë në video, që në makina ata kanë qenë vetëm katër persona dhe pasi e kanë qëlluar disa herë me disa shpulla e kanë liruar.  Duke e quajtur Kozakun të pabesë, Danieli i thotë se di ku ta gjejë për takim.

Në fund të videos Danieli i bën thirrje Kozakut që mos gënjëjë  “kalamajtë” me videot që bën.

“Kam pa ca lajme që thonë se kemi ardhur 20 veta e makina, sështë e vërtetë, kemi ardhur 4 veta e kemi futur në makinë i kemi futur ca shpulla për arsye se na ka sharë nga familja, çdokush mund ta bëjë një gjë të tillë. Kur ishim në makinë të po qaje dhe më the vetëm më lini të iki se do i kërkoj falje Fabios po ti spakse fe e as besë. Sa për takim di ku të flasim e ku të më marrësh në telefon. Dhe boll o gënjeve njerëzit mataj e djathtas bolli gënjeve kalamajtë”, thotë ai.

Kujtojmë se Daniel Dushku së bashku me tre personat e tjerë shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, pasi disa ditë më parë rrëmbyen Kozakun.

Më shumë
spot_img
spot_img