Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Nga arratia, Fjolla Morina shoqëron të bijën në mbrëmjen e maturës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e Fjolla Morinës tashmë është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë. Ditën e djeshme Lediana ka marrë pjesë në mbrëmjen e maturës dhe mami Fjolla nuk mund të ishtë më e lumtur se kaq për “vogëlushen” e saj.

Në “Instagramin” e Ledianës nuk munguan as fotot e shkrepura nga ky event me miqtë, ku dukej mjaft e bukur me një fustan ngjyrë bojqelli dhe me flokë të kapura.

Edhe pse Fjolla ndodhet në arrati, ky fakt nuk e ka ndaluar që të shoqërojë të bijën në këtë ditë.

Ka qenë këngëtarja e cila përmes disa fotove ka treguar se në këtë ditë kaq të rëndësishme ka qenë krah saj.

Më shumë

spot_img
spot_img