Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nga Alban Skënderaj, Fifi dhe Çiljeta, këta janë artistët që do të këndojnë nesër në koncertin madhështor në sheshin “Skënderbej”

Shkruar nga Newsbomb
Nga Alban Skënderaj, Fifi dhe Çiljeta, këta janë

Në nder të hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian dhe 100-vjetorin e marrëdhënieve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Shqipëria do të organizojë nesër një koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”.

Në këtë koncert do të këndojnë disa prej emrave më të njohur të muzikës si: Elton Deda, Alban Skënderaj, Xhensila Myrtezaj, Three Dots, Ylli Limani, Fifi, Flori Mumajesi, Çiljeta Xhilaga, Soni Malaj, Anxhela Peristeri, Ronela Hajati, Eneda Tarifa.

Evenimenti i cili do të mbledhë qindra qytetarë për të shijuar nga afër këngët dhe hitet më të bukura të verës, do të nisë në orën 19:00.

Më herë vetë kryeministri Edi Rama ka bërë me dije emrat e këngëtarëve të cilët do të performojnë gjatë natës spektakolare, ndërsa iu bën thirrje qytetarëve që të mos e humbasin këtë natë “magjike”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese