Hapësire reklamuese

Aktualitet

Newsbomb.al zbardh debatet e plota në PS, Doshi-Ramës: Je bukëshkalë. Rama: E ka personale. Kërcënon Blushi: Dil në PS dhe bëj zgjedhje

Shkruar nga Newsbomb

Lexo edhe: 

Përjashtohet nga PS-ja, Tom Doshi: Edi Rama dhe Ilir Meta kanë dashur të më vrasin

Ilir Meta reagon pas deklaratës së Tom Doshit: Qetesi dhe buzëqeshje

Rama: Doshi cënoi rëndë dinjitetin e qeverisë, të provojë akuzat në rrugë ligjore

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese