Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

NEWSBOMB.Al: Ky është lajmi më i lexuar i VITIT 2016 në kategorinë “Politikë”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

46494b3d79e744dd612979eb369354dc

1-“Vila në Surel e kryeministrit Rama, ja si duket nga brenda (Foto)”. Lajmi politik me këtë titull është më i lexuari në newsbomb.al në kategorinë e politikës.

https://www.newsbomb.al/index.php/politike/item/29866-vila-ne-surel-e-kryeministrit-rama-ja-si-duket-nga-breda-foto

Dy të tjerat më të lexuara janë:

2-“Federica Mogherini sfidon deputetet shqiptare dhe u jep një mesazh”.

Lexo lajmin në: https://newsbomb.al/politike/item/34198-federica-mogherini-sfidon-deputetet-shqiptare-dhe-u-jep-nje-mesazh-fotot

3-“Edi Rama shkarkon Shkëlqim Canin por mësohet se me çfarë do merret tani ish-ministri. Zbulohet ‘”Asi nën mëngë”

Lexo lajmin në: https://www.newsbomb.al/index.php/politike/item/32712-edi-rama-shkarkon-shkelqim-canin-por-mesohet-se-me-cfare-do-merret-tani-ish-ministri

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img