Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rita Ora dhe Bronson flasin për ushqimet tradicionale shqiptare në New York

Shkruar nga Newsbomb

Shqiptarja Rita Ora dhe shqiptari Action Bronson kanë qenë të ftuar sëbashku në Radio Hot97 në New York. Artisti shqiptar i lindur në Amerikë me emrin e tij të vërtetë Arian Arslani kanë folur në gjuhën shqipe.

Artistët shqiptarë kanë folur për projektet e tyre të ardhshme dhe të fundit dhe më pas kanë folur mbi preferencat ushqimore. Ata janë pyetur gjatë intervistës se çfarë do të donin që t’i gatuanin njëri tjetrit dhe të dy kanë preferuar diçka nga tradita e vendlindjes. Këngëtares me origjinë nga Kosova i ka ardhur në mendje qebapi, pitja ose flija. Ndoshta Rita vazhdon t’i shijojë ende këto ushqime në kuzhinën e saj.

[iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7ya05VLeR-E" frameborder="0" allowfullscreen ]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese