Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

NEW YORK jehonë fotografit shqiptar, Fadil Berisha zgjohet në billbordet e TIMES SQUARE

Shkruar nga Newsbomb
NEW YORK jehonë fotografit shqiptar, Fadil Berisha zgjohet në
Fadil Berisha është shembulli më i mirë se si të ndiqni ëndrrat tuaja edhe atëhere kur ato ju duken se janë tepër të madhe dhe se shanset janë kundër jush. Me "plot gojë" mund ta themi se ai është krenari e madhe për të gjithë shqiptarët dhe është mikëpritësi më i mirë i tyre në NYC. I madh në profesionin e tij, por edhe i marrë si shembull se si duket një person me integritet, dhembushi, humor bujari, ky është fotografi Fadil Berisha. Triumfi i tij është i dukshëm pasi Nju Jorku sapo është mbuluar me imazhet e tij. Së fundmi bilbordet në Times Square janë duke mbajtur fotot dhe emrin e tij. Kjo paraqitje Fadilit është mundësuar nga “Nasdaq”, bursa e New York. Fadil Berisha ka fituar në sërë çmimesh dhe ka fotografuar personazhe të famshëm dhe të suksesshëm në të gjitha sferat e jetës, por gjithashtu i ka dhënë dorë një numri të pafund njerëzish që përpiqen të kenë një fillim apo ngritje në karrierën e tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese