Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Nevina Shtylla shtatëzënë? Moderatorja reagon publikisht

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5c06683489f3cdc4083c01c4cbcfb5c1

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston dhe foto nga përditshmëria dhe nga jeta profesionale.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me një fustan me pika, ndërsa ndjësit kanë hedhur dyshime se Nevina është shtatëzënë.

Moderatorja nuk ka i ka pritur aspak mirë këto aludimi dhe ka vendosur që t’i kthejë përgjigje ndrjekësve me një postim tjetër në ‘Instastory’.

‘Oh je shtatëzënë’, i shkruan një ndjekëse.

Ndërsa Nevina e ka publikuar këtë koment në ‘Instastory’ shkruan: ‘E keni seriozisht domethënë. Ka dalë në modë kjo pyetja a si?!”.

Screenshot_4.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img