Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nesër provimi i matematikës, Kushi mesazh për maturantët: Suksesi është vetëm në dorën tuaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nesër maturatët do të zhvillojnë provimin e radhës, që është ai i matematikës.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ministrja e Asimit, Evis Kushi i ka përcjellë një mesazh maturantëve, teksa thotë se do jenë në mbshtetje të pakursyer për nxënësit.

“Të dashur maturantë!

Nesër do të zhvilloni provimin e radhës.

Dua t’ju siguroj se nga ana jonë do të keni gjithmonë mbështetje të pakursyer. Tashmë, suksesi është vetëm në dorën tuaj, prandaj kini besim në vetvete! Meritokracia dhe arritjet tuaja të larta në dije janë pjesë e qëllimit tonë madhor!

Ju uroj shumë suksese të gjithëve” shkruan Kushi në postimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img