Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Nesër nis ‘Portokalli’, zbulohet surpriza e parë e spektaklit

spot_img

Lajme të ngjashëm

e56e943f4db05116458661041d4ec416

Spektakli i njohur i humorit ‘Portokalli’ fillon sezonin e ri mbrëmjen e nesërme.

Pritet që përveç shumë surprizave të ketë edhe shumë ndryshime pasi një pjesë e aktorëve të njohur të humorit janë larguar.

Një ditë para spektaklit, shefi i famshëm i kuzhinës, Renato Mekolli, ka bërë një njoftim në lidhje me ‘Portokallinë’. Ai ka postuar një foto në të cilën shihet së bashku me aktorin Gaz Paja dhe ka shkruar: ‘Ne të dy, nesër në Portokalli”.

Në këtë formë, Renato ka zbuluar se do të jetë i ftuar në mbrëmjen e parë të sezonit të ri.

Kujtojmë që Gazi në sezonin e kaluar e ka imituar shefin përmes ‘Hell’s Kitchen’. Tashmë që ata janë bashkuar duhet të jetë një surprizë e vërtetë për publikun.  

Screenshot_19.jpg

51678e3a6c14e981d44309cf868138b5_L.jpg

 

Më shumë

spot_img