Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nesër mund të të vijë radha ty! Basha paralajmëron qytetarët: Ja pse Rama duhet të largohet (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f1d2d2151175e5d7377d42ccdb1df9b

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar videon e një qytetari, i cili ndodhet në kushte shumë të vështira të jetesës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se pas 8 viteve të dështimit të Ramës, ka ardhur koha për ndryshim.

“Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë”,- shkruan Basha në rrjetet sociale. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img