Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Nesër fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, Rama publikon VIDEON: Pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama publikon një video të Aeroportit të Kukësit, ku nesër (18 prill) është lajmëruar se do të bëhet fluturimi i parë dhe aty do të ulen “çunat” që kanë sharë Ramën nga Londra.

“Kukës – Aeroporti Ndërkombëtar “Zayed – Flatrat e Veriut”, gati për fluturimin e parë me pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra. KUJDES MOS ËSHTË 3D”, shkruan Rama dhe ndan pamjet e mëposhtme.

Ndërkohë, ministrja Balluku që ka qenë për inspektim në Kukës, ndoshta dje duke u nisur nga pamjet, tha se “çunat e Londrës” janë rezervuar dhe nesër do të zbresin në Kukës, duke u bërë pasagjerët e parë të këtij Aeroporti.

“Mua më rezulton që po. Nga të dhënat që më rezultojnë nga koncesionari, se do jetë fluturim promocional pa asnjë pagesë, më rezulton se çunat e Londrës janë të rezervuar dhe i pret kryeministri siç ua ka premtuar”, tha ministrja.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img