Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Nesër dhe pasnesër vaksinimi masiv anti Covid, Manastirliu: Aplikoni në e-Albania nëse jeni +18 vjeç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nesër 29 qershor dhe 30 qershor do të jetë ditë e hapur për vaksinimin masiv anti Covid. Mund të vaksinohet të gjithë qytetarët që kanë dëshirë mbi moshën 18 vjeç.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën me dije se për t’u vaksinuar qytetarët duhet të aplikojnë në e-Albania.

Ndër të tjera ministrja shton se qendrat e vaksinimit do të jenë të hapura nesër dhe pasnesër, nga ora 08:00-20:00.

“Aplikoni në e-Albania për t’u vaksinuar nëse jeni +18 vjeç, më 🗓 29-30 qershor, të cilat do të jenë ditët e hapura të vaksinimit masiv. 

🟢 Qendrat e vaksinimit që do të jenë të hapura nesër dhe pasnesër, nga ora 08:00-20:00” shkruan Manastirliu në postimin e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img