Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Nëse nuk fiton do të iki nga Shqipëria, le të më marrë gjermani ose rusi në Moskë” Mandi Nishtulla parashikon fituesin e zgjedhjeve të 25 prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme ka qenë dora vetë legjenda e muzikës tallava, Mandi Nishtulla, i ftuar në emisionin “Expuls”.

 Duke qenë se jemi në prag fushate as  Mandit nuk mund t’i shpëtonte një parashikim të vogël për zgjedhjet e 25 Prill.

Këngëtari tha se këto zgjedhje sipas tij do ti fitojë Lulzim Basha dhe nëse kjo gjë nuk ndodh ai do të largohet nga Shqipëria.

“Këtë rradhë do ta marrë Lulzim Basha e them me gjithë shpirt. Nëse nuk fiton Lulzim Basha e them publikisht që do ta le Shqipërinë do të iki jashtë shtetit. Le të më marrë ose gjermani ose turku ose rusi në Mosko. Nëse nuk fiton Lulzim Basha unë do të ik nga këtu” – tha Mandi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img