Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nëse keni plane bëjini nesër, e diela vjen me shi dhe vranësira të shumta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e nesërme moti në vendin tonë do të jetë përgjithësisht i qendrueshëm, por me pak vranësira në zona të thella malore.

e shtune

Nëse keni plane për fundjavën bëni mirë t’i organizoni për nesër.

E diela do të jetë me vranësira dhe reshje shiu, kryesisht në zonat malore.

e diele

Përshëndetje nga SHMU!

Për ditën e shtunë vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe zhvillim të vranësirave në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore.

Për ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Në mesditë vranësirat do të pasohen nga reshje shiu lokale kryesisht përgjatë relieveve malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1 deri 7m/sek, e cila hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/sek

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img