Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Nëse këndon ai SHKJAU…”, Fifi reagon për këngëtarin serb dhe paralajmëron: Uroj të bojkotohet, fundi s’do të jetë i mirë..!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja kosovare Filloreta Reçi, e njohur si Fifi i është bashkuar artistëve të cilët janë revoltuar me ardhjen e këngëtartit serb Goran Brezoviç në Festën e Birrës në Korçë.

Në një postim në rrjetet sociale, Fifi shprehet se kjo është shumë ofenduese për shqiptarët e Kosovës, ndërsa kujton kohën e luftës dhe masakrat e serbëve ndaj popullit kosovar.

albsig

Besoj që do të jetë shumë fyese dhe ofenduese për shqiptarët e Kosovës nëse ai shkjau kno sonte n’Korçë… gjatë krejt luftës në Kosovë çetnikat janë ushqy me kangët e KTIJ SHKJAU dhe kanë bo masakra me vëllezërit e motrat, fëmijët, nënat e pleqtë kosovarë… po uroj shumë që të bëhet ky bojkot, ky organizim se fundi s’besoj se do të jetë i mirë”, shkruan Fifi.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img