Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Nëse humbni zgjedhjet e 6 Marsit çfarë do të bëni të nesërmen? Salianji: Ishalla nuk ka ngjarje me tritole

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Ervin Salianji mbrëmjen e sotme i futar në “Zonë e Lirë” i bindur ka theksuar se Partia Demokratike me Lulzim Bashën në zgjedhjet e 6 marsit do të fitojë të 6-ta bashkitë.

I pyetur se nëse kjo gjë nuk ndodh çfarë do të ndodhë të nesërmen, Salianji tha se në politikë nuk ka “nëse” dhe testi i vetëm i këtyre zgjedhjeve është se do të jenë këto zgjedhje të lira dhe të ndershme apo jo.

“Në politikë nuk themi nëse. Në këto zgjedhje ka vetëm një test: A do të kemi zgjedhje të lira dhe të ndershme apo jo? Ky është testi. Ishalla nuk ka ngjarje me tritole”, tha Salianji.

Më shumë