Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Neps për speca me gjizë në Los Angeles, Rita Ora i kërkon nënës recetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rita Ora këngëtarjame famë botërore, tregon shpesh sesa shumë e do vendin e saj Shqipërinë dhe ushqimet tradicionale.

Së fundmi ajo i ka kërkuar nënë së saj t’i tregoj recetën sesi të gatuaj speca me gjizë. Ka qenë nëna e saj Vera Ora e cila ka publikuar disa pamje që i shoqëron me një mbishkrim, duke theksuar se Rita i ka kërkuar recetën e specave më gjizë.

‘Dita e radhës, Rita Ora më pyete sit ë gatuaj speca me gjizë në Los Angeles, prandaj ja ku janë, shiko sesi duken” shkrun nëna e Ritës, teksa tregon ushqimin.

Kujtojmë që Vra Ora dhe Besniku, i kanë kalur pushimet në jug të Shqipërisë, ndërsa së fundmi kanë ndaluar në Ulqin.

Më shumë

spot_img
spot_img